Turbūt pati maloniausia terapija, į kurią nori vykti visi vaikai, tai – Pajūrio hipoterapija! Jodinėjimas su žirgais ne tik įdomi ir smagi pramoga, bet ir neįkainojama patirtis.
Mokykla Svetliačiok nuo 2023 m. birželio 5 d. įgyvendina projektą ,,Neįgalių vaikų ir suaugusių sveikatinimas ir ligų prevencija”.
Tai visus metus truksiantis projektas, kurio metu organizuojamos net 5 skirtingos veiklos mokyklos vaikams ir jaunuoliams, lankantiems dienos socialinės globos centrą.
  •  JAUNUOLIAI vyksta į Klaipėdos miesto baseiną, lankosi “Jurando sveikatingumo centre” bei dalyvauja jogos užsiėmimuose.
  • MOKINIAI važiuoja į žirgyną “Happy horse”, kuriame vyksta terapiniai užsiėmimai su žirgais. Taip pat, kartu su mokytojais dalyvauja sveikatingumo mankštose ir žaidžia lauko žaidimus su naujomis priemonėmis, įgytomis projekto lėšomis.
Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support