BANGELĖS, PERLIUKŲ IR ŽVAIGŽDUČIŲ KLASIŲ RENGINYS  “KAI SENIS ŠALTIS ATVYKSTA Į SVEČIUS”

Kai taip ilgai lauktas Senis Šaltis atvyksta į svečius būna nepakartojamai smagu! Paskutinė ir pati gausiausia Žvaigždučių, Bangelės ir Perliukų klasių šventinė fiesta “Kai Senis Šaltis atvyksta į svečius” ir… popierinė diskoteka, sužavėjusi visus!

ŽIOGELIŲ IR VAIVORYKŠTĖS KLASIŲ RENGINYS “KAI ATKELIAUJA KALĖDOS”

Žiogeliai ir Vaivorykštės klasė nekantriai laukė Kalėdų. Puošė klases, gamino dekoracijas, mokėsi dainuoti kalėdines dainas… Ir štai ji atėjo! Taip laukta ir išsvajota, pilna nuoširdžių šypsenų kalėdinė šventė. Gera „Kai atkeliauja Kalėdos…”!

PELĖDŽIUKŲ IR BORUŽĖLIŲ KLASIŲ “KAIMYNŲ KALĖDOS”

Boružėlių ir Pelėdžiukų klasės nutarė, kad jei jau švęsti Kalėdas – tai su kaimynais! “Kaimynų Kalėdos” – taip ir vadinosi šių klasių kalėdinė šventė. Prieš įsisukant į švenčių šurmulį Pelėdžiukai ir Boružėlės linki visiems nepamiršti savo kaimynų, o sutikus pasakyti gražų šventinį palinkėjimą!

DRUGELIŲ KLASĖS RENGINYS “ŽIEMOS PRAMOGOS”

Drugelių klasė žino, kad besibaigiančių metų simbolis – kiškis! Tad atsisveikino su juo, kol dar kiškutis neišstriksėjo. Šoko, grojo ir smagiai praleido laiką. Na o kiškis dar ir dovanų atnešė! 

RIEŠUTĖLIŲ KLASĖS RENGINYS “KALĖDŲ STEBUKLAI”

Kaip sulaukti kalėdinių stebuklų gali papasakoti Riešutėlių klasė. Jų klasės šventinis renginys “Kalėdų stebuklai”. Riešutėliai pasakojo, kad norint sulaukti stebuklo, reikia labai norėti, tikėti ir laukti. Pabandykime visi kartu! Juk stebuklai nutinka ne kasdien.

BITUČIŲ IR EŽIUKŲ KLASĖS RENGINYS
“KALĖDINĖ MAGIJA”
 
Kalėdinė magija tvyrojo ore ir daug stebuklų nutiko Bitučių ir Ežiukų klasių kalėdinės šventės metu! Dvi fokusų fėjos privertė nustebti net ir visko mačiusius! Bitutės ir Ežiukai linki visiems sulaukti kalėdinių stebuklų!

ĄŽUOLIUKŲ KLASĖS RENGINYS “KALĖDINIO ŽIBINTO ŠVIESA”

Ąžuoliukų klasė parodė mums spektaklį “Žibinto šviesa” ir uždegė mūsų visų širdyse šilumą ir ŠVIESĄ, kuri degs iki pat Kalėdų.

Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support