Norime pasidžiaugti mūsų nepakartojamais BreakDance komandos nariais! Visai neseniai jie lankėsi Utenoje ir dalyvavo ten vykusiame Streem Dance čempionate-festivalyje, į kurį sugūžėjo apie 1800 dalyvių iš visos Lietuvos. Dalyvius vertino tarptautinė teisėjų komisija. Po ilgo pasiruošimo ir treniruočių mūsų komanda pasiekė tai, apie ką svajojo. Su šokiu “Viskas ok” mūsų šokėjai dalyvavo Street dance kategorijoje, suaugusiųjų-pradedančiųjų grupėje ir iškovojo 1-ąją vietą.
Ši pergalė mūsų komandai reiškia labai daug. Mūsų šokėjai pasakojo, kad tai buvo neįtikėtina patirtis, kupina emocijų, draugystės, nepakartojamų ir jautrių akimirkų. Šokėjai žada ir toliau kantriai dirbti ir tobulėti, kad galėtų visus džiuginti savo pasirodymais!
BreakDance komanda dėkoja šio renginio įkūrėjams bei organizatoriams Aidui Tijūnėliui ir Sauliui Skambinui už palaikymą, šiltą priėmimą ir neužmirštamas emocijas. O mūsų mokykla sako didžiulį ačiū BreakDance sielai ir įkūrėjui, socialiniam darbuotojui Artiom Kozakovcev, be kurio svaraus indėlio būtų nelengva pasiekti tokias pergales. Taip pat nuoširdus ačiū ergoterapeutei Ritai Ivonytei, kurios dėka mūsų jaunuoliai buvo ne tik svetingai priimti, bet ir šauniai bei turiningai praleido laiką Utenoje.
Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support