ŽIOGELIŲ KLASĖ
 
Kiekvienų mokslo metų pabaiga „Svetliačiok“ mokykloje būna ypatinga. Tai metas, kai mūsų jaunuoliai pasiekia rimtą etapą – baigia 10-imt klasių.
Paskutinė šių metų absolventų žvaigždutė Svetliačiok mokykloje – dešimtokas Ignas! Ignas puikus, rimtas jaunuolis. Džiaugiamės, kad mūsų draugystė su juo ir toliau tęsis, nes Igną išleidžiame į mokyklos Dienos socialinės globos centrą, kuriame jo lauks ne tik buvę ir nauji draugai, bet ir naujos, iki šiol nepatirtos galimybės! 
Sėkmės Ignui! 
ŽVAIGŽDUČIŲ IR BANGELĖS KLASĖS
 
Mokykloje Svetliačiok“ paskutinis skambutis nuaidėjo 10-okams David ir Roman. Jų draugai ir mokytojos surengė jiems smagią ir spalvingą išleistuvių šventę, kurios metu skambėjo dainos, buvo pasidalinta gražiausiomis akimirkomis, prisiminimais. Po oficialios dalies į dangų, kartu su David ir Roman svajonėmis pakilo balionai. O mokyklos kieme buvo pasodinti mūsų absolventų medeliai.
David ir Roman, mes nuoširdžiai linkime ir tikime, kad jūsų į dangų paleistos svajonės išsipildys! SĖKMĖS! Ir ačiū visiems, buvusiems jūsų mokslo ir pažinimo kelyje!
 
BORUŽĖLIŲ KLASĖ
 
Pirmasis prie 10-okų finišo linijos startavo Boružėlių klasės mokinys Rokas. Rokas visus metus buvo atkaklus kaip indėnas, tad jo 10-ies klasių baigimo šventė vyko Vinetu indėnų kaime, kuriame jam pelnytai buvo suteiktas Tvirtosios Uolos vardas bei kitos teisėtos indėnų regalijos.
Linkime Rokui kuo didžiausios sėkmės kitame etape – socialinių įgūdžių mokymosi programoje.
Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support