• Home
  • Naujienos
  • PROJEKTAS: NEĮGALIŲ VAIKŲ IR SUAUGUSIŲ SVEIKATINIMAS IR LIGŲ PREVENCIJA

JOGOS UŽSIĖMIMAI LAUKE

Jogos užsiėmimai laikinai persikėlė į kiemelį, kur medžių teikiamame pavėsyje ir besiklausant paukščių ir vėjo šnaresio nugrimztame į ramybę. Džiaugiamės turėdami galimybę vykdyti mokinių ir jaunuolių sveikatinimo projektą ir taip prisidėti prie mūsų mokinių ir dienos socialinės globos centro jaunuolių fizinės ir psichosocialinės būklės gerinimo. Jogos užsiėmimus veda judesio korekcijos mokytoja Justina.

Mokykla Svetliačiok nuo 2023 m. birželio 5 d. įgyvendina projektą ,,Neįgalių vaikų ir suaugusių sveikatinimas ir ligų prevencija”. Tai visus metus truksiantis projektas, kurio metu organizuojamos net 5 skirtingos veiklos mokyklos vaikams ir jaunuoliams, lankantiems dienos socialinės globos centrą.

⛳️ JAUNUOLIAI vyksta į Klaipėdos miesto baseiną, lankosi “Jurando sveikatingumo centre” bei dalyvauja jogos užsiėmimuose.
⛳️ MOKINIAI važiuoja į žirgyną “Happy horse”, kuriame vyksta terapiniai užsiėmimai su žirgais. Taip pat, kartu su mokytojais dalyvauja sveikatingumo mankštose ir žaidžia lauko žaidimus su naujomis priemonėmis, įgytomis projekto lėšomis.
Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support