• Home
  • Naujienos
  • PROJEKTAS: NEĮGALIŲ VAIKŲ IR SUAUGUSIŲ SVEIKATINIMAS IR LIGŲ PREVENCIJA

TRENIRUOTĖS SVEIKATINIMO CENTRE

 
Štai taip atrodo mūsų Įstaigos dienos socialinės globos centro jaunuolių treniruotės “Jurando sveikatingumo centre”.
Džiaugiamės turėdami galimybę vykdyti mokinių ir jaunuolių sveikatinimo projektą ir taip prisidėti prie mūsų mokinių ir dienos socialinės globos centro jaunuolių fizinės ir psichosocialinės būklės gerinimo.
Mokykla Svetliačiok nuo 2023 m. birželio 5 d. įgyvendina projektą ,,Neįgalių vaikų ir suaugusių sveikatinimas ir ligų prevencija”.
Tai visus metus truksiantis projektas, kurio metu organizuojamos net 5 skirtingos veiklos mokyklos vaikams ir jaunuoliams, lankantiems dienos socialinės globos centrą.
⛳️ JAUNUOLIAI vyksta į Klaipėdos miesto baseiną, lankosi “Jurando sveikatingumo centre” bei dalyvauja jogos užsiėmimuose.
⛳️ MOKINIAI važiuoja į žirgyną “Happy horse”, kuriame vyksta terapiniai užsiėmimai su žirgais. Taip pat, kartu su mokytojais dalyvauja sveikatingumo mankštose ir žaidžia lauko žaidimus su naujomis priemonėmis, įgytomis projekto lėšomis.
 

BASEINAS

Plaukimas baseine yra ne tik puiki pramoga, poilsio būdas, bet ir sveikatai naudingas užsiėmimas, kuris gerokai pagerina mūsų jaunuolių savijautą ir sveikatą.
Džiaugiamės turėdami galimybę vykdyti mokinių ir jaunuolių sveikatinimo projektą ir taip prisidėti prie mūsų mokinių ir dienos socialinės globos centro jaunuolių fizinės ir psichosocialinės būklės gerinimo.
 

SPORTINĖ VEIKLA IR JOGA

Socialinio centro jaunuoliai ir mokyklos vaikai toliau tęsia sveikatinimo projekto veiklas. Praktikuojame jogą, darome aktyvias mankštas su Gym kamuoliais, atliekame jėgos ir koordinacijos pratimus. Sporto užsimėmimus vaikams ir jaunuoliams organizuoja judesio ir korekcijos mokytoja – Justina.
 

JODINĖJIMAS ŽIRGAIS

Vieniems mūsų vaikams jojimas su žirgais nepakartojama pramoga, kitiems – pirma ir ypatinga pažintis su gyvūnu, pasitikėjimo juo mokymasis. Bet tikrai nesuklysime sakydami, kad jodinėjimas ir pažintis su žirgais mūsų vaikams suteikia daug džiaugsmo! O visa tai dėka įgudusių trenerių, su kuriomis žirgai, kuriais jodinėja vaikai, yra išskirtinai ramūs ir tam paruošti. Ačiū “Pajūrio hipoterapijai” už, turbūt pačio laukiamiausio, sveikatinimo projekto užsiėmimo organizavimą.

Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support