Kovo 21 dieną visame pasaulyje buvo minima Dauno sindromo diena. Šią diena paminėjome mokyklos Facebook paskyroje kviesdami  Facebook’o puslapio draugus įkelti į komentarus nuotraukas su skirtingomis kojinėmis.

Prie šios, socialinės akcijos #nenurašykOpalaikyk, prisijungė ir mūsų draugai iš lopšelio – darželio „Žuvėdra“. Jau antrus metus, rudenį ir pavasarį, svečiuojamės vieni pas kitus – dainuojame, šokame, vaidiname, dalinamės gerąja patirtimi.
Šį pavasarį buvome priversti likti namuose, tačiau palaikymo ir tolerancijos virusas sienų nepaisė ir ne tik mes, bet ir „Žuvėdros“ bendruomenė fotografavo savo šeimos narius mūvint skirtingomis kojinėmis. Bendromis jėgomis surengėme virtualią foto-parodą „Dovanojame 100 besišypsančių saulyčių dovanų…“

Dėkojame mūsų draugams už palaikymą ir toleranciją. Projektą organizavo: muzikos mokytytoja Auksė Valauskienė ir l/d „Žuvėdra“ meninio ugdymo mokytoja Daiva Šilinskienė. Dalinamės spalvotomis kojinėmis. Mūsų sukurtą filmuką, skirtą Dauno sindromo dienai paminėti galite rasti apsilankę mokyklos Facebook paskyroje.

Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support