Vienas iš didžiausių plaukimo privalumų ir malonumų yra tai, kad ši veikla, skirtingai nei kitos fizinės veiklos, veikia visą kūną, ne tik daugumą raumenų grupių, bet ir organizmo vidų, emocinę savijautą. Džiaugiamės turėdami galimybę apsilankyti Klaipėdos miesto baseine.

Mokykla Svetliačiok nuo 2023 m. birželio 5 d. įgyvendina projektą ,,Neįgalių vaikų ir suaugusių sveikatinimas ir ligų prevencija”.

Tai visus metus truksiantis projektas, kurio metu organizuojamos net 5 skirtingos veiklos mokyklos vaikams ir jaunuoliams, lankantiems dienos socialinės globos centrą.

  •  JAUNUOLIAI vyksta į Klaipėdos miesto baseiną, lankosi “Jurando sveikatingumo centre” bei dalyvauja jogos užsiėmimuose.
  • MOKINIAI važiuoja į žirgyną “Happy horse”, kuriame vyksta terapiniai užsiėmimai su žirgais. Taip pat, kartu su mokytojais dalyvauja sveikatingumo mankštose ir žaidžia lauko žaidimus su naujomis priemonėmis, įgytomis projekto lėšomis.
Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support