Kartu mes galime daugiau!!! Šiandien mokykloje buvo tikrai neeilinė diena. Sportiškai nusiteikę ir su šypsenomis veiduose, nepabūgę nei lietaus, nei vėjo, visi susirinkome bendram ir kilniam tikslui – virtualiam Vilties bėgimui. Bėgti buvo smagu ne tik dėl kilnios idėjos, bet ir dėl to, kad palaikyti mokinių su plakatais susirinko ne tik mokyklos darbuotojai, bet ir renginio idėjos autorius – Brolis Benediktas Sigitas Jurčys.


Virtualaus Vilties bėgimo reglamento tikslai:


💜Solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, neįgaliaisiais, emocijų sutrikimus turinčiais vaikais, prisidėti prie ”Šv. Pranciškaus vilties miesto“ veiklų tęstinumo.
🧡Vienyti žmones, ugdyti savanorystę, prisidėti prie sveikos ir fiziškai aktyvios visuomenės ugdymo, pritraukiant kuo daugiau aktyvių dalyvių.
💛Formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į sveikatą, ugdyti sveiką, aktyvų savimi ir savo gebėjimais pasitikintį pilietį, galintį paremti patekusius į socialinę atskirtį.

Ypatingas AČIŪ:

💙Broliui Benediktui už šiltą susitikimą su mūsų mokyklos bendruomene.
💛Mokyklos administracijai ir specialistams, kurių palaikymo šūksniai iki šiol skamba dalyvių ausyse!
💜Mokytojai Jūratei, už mokyklos bendruomenės subūrimą renginiui.

Back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support